W ostatnim czasie uruchomiliśmy sporo nowych projektów i trzeba otwarcie przyznać, że ich różnorodności jest bardzo interesująca. Każdego dnia z radością poznajemy kreatywnych ludzi, którzy opowiadają nam o swoich ciekawych przedsięwzięciach.  Z radością prezentujemy Wam ich historie, plany i gorąco zachęcamy do wsparcia. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka ciekawych nagród z aktualnych projektów!

Wspieram dobre pomysły!

Każdy Projektodawca ma własny plan na zaintrygowanie społeczności beesfund.com i planuje nagrody tak, by zwiększyć szansę na odniesienie sukcesu. Warto przyjrzeć się każdemu projektowi i dodać o nim własną opinię. Taka informacja jest bardzo cenna dla twórców, co potwierdzamy podpierając się własnymi doświadczeniami z prowadzenia projektu zakończonego sukcesem! Spośród wielu nagród wybraliśmy kilka, które mogą Was szczególnie zainteresować:

Zostań społecznościowym koproducentem pełnometrażowego filmu Hel! Wspierając projekt fundacji AMONDO Films kwotą 100 zł zostaniesz wymieniony w napisach końcowych, dodatkowo otrzymując wersję DVD „Helu”.

Zrób sobie sam(a) naturalne kosmetyki! Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie przygotować zdrowe kosmetyki, a także jak ocenić te, które kupujesz na co dzień wierząc, że nie są szkodliwe wesprzyj projekt EKOświadomość i za jedynie 37 zł zostań uczestnikiem wykładu!

Czytaj MaleMana, nim zostanie złożony filmowy hołd gen. Starosteckiemu! Wspierając realizację arcyciekawego dokumentu PATRIOTa kwotą 50 zł, otrzymasz DVD z filmem, ale także kwartalną prenumeratę miesięcznika MaleMan, którą możesz uaktywnić przed zakończeniem projektu!

Dowiedz się jak robić interesy z Chińczykami lub choćby jak z nimi jeść! Jeśli nie planujesz nawiązywać relacji handlowych w Azji to za 50 zł przybliżysz projekt Akademii Henhao do sukcesu, a sam otrzymasz zaproszenie na ucztę w chińskiej restauracji wraz z kursem jedzenia pałeczkami!

Pokaż, że wspierasz wartościowe materiały edukacyjne! Mimo, iż Otwarte Rynki: Indonezja to projekt non-profit, promowani będą jego wspierający, którzy wierzą w potrzebę tworzenia publikowania merytorycznych filmików na otwartej licencji!

Wymienione nagrody to tylko ciekawe przykłady, których w projektach znajdziecie dużo więcej. Warto pomyśleć też, o kupnie nagrody w projekcie na beesfund.com pod choinkę! Wsparcie jest ważne od samego początku dostępności projektu, żeby pokazać wsparcie twórcom i osobom, które jeszcze nie wiedzą jak przyjemnym uczuciem jest wspieranie dobrych pomysłów!

Pozdrawiamy,
Zespół Beesfund

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany