Witajcie!

Z radością informujemy, że na beesfund.com uruchomiliśmy nowe opcje płatności. Wielu z Was nie znało wcześniej elektronicznej portmonetki Yeti Pay, więc teraz można korzystać także z natychmiastowych przelewów dzięki współpracy z PayU! Wiemy, że dla części z Was był to powód porzucenia naszych Projektodawców w przygodzie zbierania opinii, fanów i finansowania na beesfund.com. Mamy nadzieję, że to udogodnienie sprawi, że teraz poprzecie ich pomysły!

Żeby nie zapeszyć, nie będziemy zdradzać szczegółów współpracy z ciekawymi partnerami, z którymi już niebawem pomożemy dobrym pomysłom. Możecie jednak oczekiwać nietypowych akcji i atrakcyjnych konkursów! Spodziewajcie się także kolejnych projektów, które sukcesywnie będą pojawiały się na portalu. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, nierzadko zaskakujących i już trwają prace nad ich dopracowaniem. W radiowej czwórce  nazywają nas „Fundusz Pszczeli” i wziął to sobie do serca jeden z naszych użytkowników. Już niebawem na beesfund.com pojawi się projekt, w którym każdy będzie mógł kupić miód, a nawet własny ul i rodzinę pszczół!

Niedawno Świdnicki Ośrodek Kultury rozpoczął projekt wydania kolejnych numerów ładnego graficznie i ciekawego magazynu kulturalno-rozrywkowego 074. Projekt lokalny, bo adresowany głównie do mieszkańców miasta i okolic, ale bardzo interesujący. Niski cel finansowy, ale wysoka jakość i determinacja organizatorów – zachęcamy do wsparcia!

Jak zawsze dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszych działań i zachęcamy do poinformowania znajomych o beesfund.com. Każdy ma przecież swój świetny pomysł, a nie każdy wie jak go zrealizować!

Pozdrawiamy,

Zespół Beesfund

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany