Poza codzienną pracą nad projektami, jak już dobrze wiecie, sporo czasu spędzamy na różnych wydarzeniach. Zachęcamy do udziału w nich, nawiązania bezpośredniej relacji, zadawania pytań i prezentowania Waszych pomysłów :)!

[22 XI 2012] Kreatywnie w Poznaniu

W ramach cyklu spotkań i debat organizowanych pod hasłem Wielkopolskia Przedsiębiorcza i Kreatywna możecie nas dziś spotkać w Poznaniu. O godzinie 15.10 na Uniwersytecie Ekonomicznym (sala 408 A) Karol Król poprowadzi warsztat Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności. Zapraszamy!

[24 XI 2012] Warszawa: Targi muzyczne i Urban Market

W najbliższą sobotę sporo się dzieję w Warszawie. W PKiN odbywają się Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane. O godzinie 15.00 w Teatrze Studio zapraszamy na warsztat Jak wydać płytę? Co to jest crowdfunding? (szczegółowy program Targów).

Z kolei w 1500m2 na warszawskim Powiślu (ul. Solec 18) trwał będzie Urban Market vol. 3. Zapraszamy do prowadzonej przez Planete+ DOC strefy filmowej, gdzie po pokazach filmowych o godzinie 16.30 rozpocznie się dyskusja Nakręć społeczność a nakręcisz film – czyli jak pozyskać kapitał w sieci?  

[25 XI 2012] Akademia Fundraisingu w Poznaniu

W niedzielę o godzinie 11.00 na organizowanej przez AEGEE Poznań Akademii Fundraisingu Karol Król poprowadzi kolejne szkolenie Jak zrealizować projekt dzięki społeczności wirtualnej.

Do zobaczenia!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany