Mamy świadomość, że wiele osób czeka na start beesfund.com, jesteśmy jednak zdeterminowani dopracować kluczowe jego elementy przed przekazaniem ich użytkownikom. Ostatnie tygodnie pochłonęły przede wszystkim prace nad zabezpieczeniem samej strony oraz dopracowaniem i bezpieczeństwem płatności. Rozwinęliśmy także możliwości zbierania środków w formie crowdfundingu udziałowego, co wiązało się z dodatkową pracą naszych prawników.

Jesteśmy bardzo blisko pierwszego kroku w kierunku umożliwienia kreatywnym pomysłodawcom nowego narzędzia pozyskiwania kapitału. Oddanie Wam, użytkownikom, beesfundu to mały krok, ale wspólnie doprowadzimy do rzeczy wielkich. Jesteśmy przekonani, że pomysły współtworzone ze społecznością będą miały wpływ na wiele dziedzin życia i rozwiną niektóre branże w zupełnie nowym kierunku.

Już teraz możemy zdradzić, że projekty, które pojawią się na beesfund w pierwszych tygodniach działalności napsują krwi wydawcom, bankierom i brokerom, pojawi się koncepcyjny projekt designerski i wiele innych. Wspólnie sprawimy, że kontrola nad rozwijanymi przedsięwzięciami trafi tam, gdzie powinna być zawsze – do społeczności, z pominięciem kosztownych pośredników i decydentów.

Prosimy o cierpliwość, start już wkrótce!

Zespół Beesfund

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany