Po wakacyjnej przerwie powraca comiesięczne spotkanie emitentów i inwestorów. Nowi emitenci, nowe miejsce, i lekko zmieniona formuła. To wszystko już 3 września w Warszawie. Przyjdź i dowiedz się więcej o inwestowaniu w kruszce.

Historia Investors Day sięga początku roku 2019. Właśnie wtedy zorganizowane zostało pierwsze z cyklu spotkanie emitentów z inwestorami. Głównym celem Investors Day było umożliwienie bezpośrednich spotkań emitentów z inwestorami. Pierwsze spotkanie, tak jak i 4 kolejne, odbyło się w Barze Targowym, należącym do sieci restauracji Ed Red, która to sieć notabene przeprowadziła emisję przy współpracy z naszą platformą.

Dzięki organizowanym przez Beesfund spotkaniom, wielu emitentów zyskało zarówno większych, strategicznych inwestorów jak i mniejszych akcjonariuszy, w myśl idei crowdfundingu. Była to również świetna okazja do nawiązania relacji biznesowych z innymi emitentami.

Nowa formuła

Zespół Beesfundu całe lato ciężko pracował nad udoskonaleniem spotkań inwestorskich. Dynamiczny rozwój naszej platformy oraz zebrane w ciągu ostatniego półrocza opinie oraz sugestie przyniosły owoce. Efektem naszej wytężonej pracy jest nowa formuła budowania relacji pomiędzy emitentami oraz inwestorami. Zmieni się lokalizacja nie tylko lokalizacja ale także agenda Investors Day. Zaczynając od września każdy Investors Day , oprócz standardowych wystapień przedstawicieli spółek, będzie okraszone dodatkowym walorem – 20 minutowym wykładem specjalistów zajmujących się inwestowaniem pieniędzy, nie tylko na rynku kapitałowym. Jest to ukłon w stronę społeczności Beesfundu, którym chcemy podarować coś cenniejszego od złota – wiedzę.

Oczywiście, wszyscy ci którzy przyjdą dowiedzieć się więcej o startujących emisjach nie będą zawiedzeni. Podczas spotkania partnerzy Beesfundu będą mieli 3 minuty na przedstawienie swojej spółki inwestorom. Bardziej dociekliwi inwestorzy oraz ci których ciekawość nie zostanie zaspokojona podczas prezentacji, będą mieli szansę porozmawiać z przedstawicielami spółki w kuluarach, po zakończeniu części oficjalnej.

Inwestycje w złoto

Pierwsze tematyczne spotkanie, rozpoczynające cykl, odbędzie się na pierwszym powakacyjnym spotkaniu, już 3 września (zdobądź bilet). Tematem będzie: złoto, srebro i kruszce. A o tym wszystkim opowiadać będzie dwóch wybitnych ekspertów i praktyków czyli Łukasz Chojnacki i Piotr Kwiecień z Chojnacki & Kwiecień

Bilety i konkurs na ID #5

Jak zawsze liczba miejsc jest ograniczona, a pierwsza pula biletów jest bezpłatna. Bilet można zdobyć wchodząc na stronę i rejestrując się. Zgromadzeni na sali będą mieli też okazję wziąć udział w konkursie. Nagrodą w nim będzie książka „Inwestowanie w złoto. Inwestowanie w srebro. Książka”, której autorem jest Łukasz Chojnacki. Więcej o książce można przeczytać tutaj

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak teraz wygląda rynek. Jak kupować i sprzedawać złoto. I ile trzeba mieć kasy i czy jest dobry moment aby zacząć – musisz być z nami podczas Investors Day.

Do zobaczenia trzeciego września!

Szczegóły Investors Day #5

Aby zdobyć bilet należy zarejestrować się na wydarzenie. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na wielkość sali. Pełna agenda wydarzenia znajduje się w systemie biletowym lub na wydarzeniu na Facebooku, i tutaj będziemy ujawniać kolejnych emitentów, którzy pojawią się z prezentacją. 

 • Kiedy: 3 września 2019, wtorek
 • O której: 18:15 (do 22:00) 
 • Gdzie: Przestrzeń “HubHub Nowogrodzka” 
 • Adres: Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mapa)
 • Koszt: bilety do 30 sierpnia są bezpłatne

 • Organizator: Beesfund
 • Partner: Chojnacki & Kwiecień
 • Partner: HubHub Nowogrodzka

Prelegenci

Piotr Kwiecień

Łukasz Chojnacki

Pasjonat metali szlachetnych w formie inwestycyjnej. W latach 2010-2015 prowadził Mazowiecką Mennicę Inwestycyjną, lokalny zakład menniczy, którego główną działalnością była produkcja srebrnych sztabek oraz recykling inwestycyjny. W latach 2016-2018 pracował dla Grupy Goldenmark. Po godzinach miłośnik historii monetarnej oraz autorem tekstów poświęconych tym zagadnieniom. Autor książki pt. “Inwestowanie w srebro i złoto“.

Piotr Kwiecień

Piotr Kwiecień

Specjalizuję się w finansach ze szczególnym naciskiem na rynek metali szlachetnych. Nie są mi obce też rynki alternatywne, na których swobodnie się poruszam, zwłaszcza na rynku diamentów. W branży złota i srebra jestem od 2010 roku. W latach 2015-2018 pracowałem dla Grupy Goldenmark, pierwszego dystrybutora metali szlachetnych w Polsce.

Jedna odpowiedź

 1. Jak sprzedać swoje akcje? Pobierz wzór umowy przygotowany przez Beesfund.

  […] A co w przypadku gdy spółka nie jest notowana na żadnym z oficjalnych rynków papierów wartościowych? Wtedy pozostaje nam szukać kupca na własną rękę, wśród znajomych, rodziny lub innych akcjonariuszy spółki. Bardzo pomocne w tej kwestii mogą okazać się grupy akcjonariuszy na Facebooku, prowadzone przez większość spółek emitujących swoje akcje przy pomocy platform crowdfundingowych w tym Beesfund. Można również poszukać chętnych do zakupu akcji podczas spotkań inwestorskich. […]

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany