Roma Gąsiorowska, Magdalena Kuta i Tomasz Karolak to gwiazdy, które w ostatnich tygodniach zdecydowały się wesprzeć naszych Projektodawców.

Przodownikiem w pozyskiwaniu gwiazd do swoich filmów promocyjnych jest Tomek Tołłoczko. „Projekt to oczko” wsparły już Magdalena Kuta, aktorka występująca w popularnym serialu Ranczo:

oraz Roma Gąsiorowska, popularna aktorka filmowa i teatralna:

To jednak nie koniec. Rekomendacji w komentarzu pod projektem udzielił Tomkowi również muzyk Joszko Broda…

Beesfund.com

Rekomendacja dla „Projekt to oczko”

… a niemałe talenty do zostania gwiazdą filmową odkryliśmy również u syna Tomka, który jest bohaterem pierwszego filmu promującego „Projekt to oczko” :).

Dziewczyny z IMKI

Aktorki, które chcą zrealizować projekt audiobooka „Sztuka Kochania” na podstawie klasycznego tekstu Owidiusza, poznały się w Teatrze IMKA, gdzie brały udział w spektaklu „Król Dramatu”. Nic dziwnego, że udało im się pozyskać do promocji projektu Tomka Karolaka, aktora i dyrektora artystycznego IMKI.

Co cieszy nas najbardziej? Na pewno zaangażowanie i determinacja Projektodawców, którzy zapraszając do współpracy postaci znane szerokiej publiczności mają szansę trafić ze swoim projektem do szerszej grupy odbiorców. Najważniejsze jednak, że wszystkie zaangażowane gwiazdy naprawdę znają naszych Projektodawców i miały okazję z nimi współpracować! Tomek jako fotograf współpracował z Magdaleną Kutą i Joszko Brodą, a jako operator z Romą Gąsiorowską. Dziewczyny występowały w spektaklu razem z Tomkiem Karolakiem, a on szczerze mówi o nich jako „na piersi wychowanych”. To prawdziwe rekomendacje doświadczonych artystów, a nie grzecznościowe wsparcie celebrytów!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany