Magazyn o zdrowiu, modzie i urodzie, debiutancki album i wyjazd na Mistrzostwa Świata – takie projekty wymagają reakcji Internautów. Finansowanie społecznościowe pozwala pozyskać kapitał na rozwój wielu przedsięwzięć. Bez czekania na decyzje, zgody i pozwolenia, umożliwia przejście fascynującej ścieżki od pomysłu do spełnienia marzeń, dzięki wsparciu wirtualnej społeczności.

Piękna Ifi chciałaby wydać debiutancki album
Na wydanie debiutanckiego albumu środki zbiera Ifi Ude. Znana z pięknego głosu, artystycznych kreacji i świetnych koncertów piosenkarka, zachęca do wsparcia projektu, oferując w zamian egzemplarze płyty, zamieszczenie nazwiska w książeczce lub spotkanie. Przychylnie przyjęta w programie „Must be the music. Tylko muzyka.” (4 x TAK) i wspierana przez wielu artystów, min. Tymona Tymańskiego, Paulina Sykut Jeżyna i Łąki Łan, Ifi jest na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Na 19 dni przed końcem licznik pokazuje niemal 40%, a fani piosenkarki wierzą w sukces i zapraszają swoich znajomych. Warto stać się częścią przełomowego na rynku muzycznym wydarzenia, w którym fani decydują o wydaniu płyty!

„Ifi Ude – debut album”

Magazyn dla świadomych piękna
Wiele kobiet szuka informacji o modzie, zdrowiu, ciekawych historiach i inspirujących pomysłach. Odpowiedzią na te potrzeby jest pomysł wydawania magazynu „Beauty Mission”, który ma być zachętą dla do odkrywania i cieszenia się pięknem otaczającego nas świata, korzystania z profesjonalnych usług i produktów oraz rekomendacją miejsc, gdzie odpoczynek, relaks czy codzienność nabierają specjalnego znaczenia. Inicjatorki przedsięwzięcia gorąco zachęcają do wsparcia i współtworzenia magazynu.

„Beauty Mission Project”

Wyjazd Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata
Niewiele osób wie, jaką potęgą jest Polska w sportowej chanbarze – dynamicznej i widowiskowej dyscyplinie sportu walki. W ramach akcji „Szalone Miecze” nasi Reprezentanci próbują zebrać środki na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Japonii, by walczyć o najcenniejsze trofea. W zamian za wsparcie można uzyskać kalendarz, koszulkę, czy wziąć udział w treningu, ale przede wszystkim przyczynić się do walki o medale na arenie międzynarodowej!

„Szalone Miecze – walka o medale”

Projektodawcy muszą osiągnąć założony cel minimalny, by akcja zakończyła się sukcesem. W przeciwnym wypadku środki zostają zwrócone wspierającym, a ambitne plany i marzenia niestety nie będą realizowane. Dlatego tak ważny jest udział wszystkich ludzi w tych ciekawych przedsięwzięcia i udzielenie choćby małego wsparcia. Zachęcamy do pomocy w realizacji dobrych pomysłów na beesfund.com!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany