Dobre przygotowanie projektu wymaga na początek zaproponowania atrakcyjnych nagród. Nasi Projektodawcy dokładają jednak wszelkich starania, by także w czasie trwania projektu pojawiały się nowe, atrakcyjne bonusy dla Wspierających!

99., 100., 101.

Projekt „PATRIOTa – film o gen. Starosteckim” wsparło już 98 osób. Dla osób, które wesprą projekt jako 99., 100. i 101. Wspierający przygotowaliśmy niespodziankę – pakiety książek o prowadzeniu innowacyjnego biznesu wydanych przez Polska Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości! Wystarczy wesprzeć projekt kwotą minimum 29 złotych i wysłać na adres [email protected] e-mail zatytułowany „PATRIOTa”.

Do końca projektu Jacka Suta pozostały 22 dni. Zachęcamy do zapoznania się z projektem, wspierania go i poinformowania o nim znajomych!

Poetycki bonus

Z kolei w projekcie „Miła, padnij”, który w tym tygodniu przekroczył już 50% celu finansowego, specjalne nagrody przygotowała reżyser, Maja Baczyńska.

Pierwsze trzy osoby, które wesprą projekt kwotą minimum 100 złotych otrzymają dodatkowo aktualny numer kwartalnika literackiego Wakat. W piśmie znaleźć można dużo dobrej literatury, w tym próbkę twórczości poetyckiej Mai Baczyńskiej!

Zapraszamy do udziału w zabawie i liczymy na Wasze wsparcie!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany