Kilka dni temu była 109. rocznica pierwszego lotu samolotem braci Wright. Niewielkie początkowo osiągnięcie dwóch śmiałków stało się fundamentem rewolucji w transporcie. Orville i Wilbur Wright są dla nas inspiracją, bo jesteśmy przekonani, że finansowanie społecznościowe to nowy samolot!

Gdy dwaj bracia opowiadali o swoich planach, związanych z nimi kosztach i potencjalnych efektach, wielu z pewnością nie dowierzało. Mnóstwo czasu i zasobów poświęconych na przelecenie tych 36 metrów wydawało się absurdem, ale z dzisiejszej perspektywy budzi ogromne uznanie. Podobnie jest z finansowaniem społecznościowym.

Dobry pomysł to kadłub, plan realizacji to już cała konstrukcja, a na wczesnym etapie za sterami siada pilot, potrzebuje on jednak paliwa! Nie tylko Zespół Beesfund, ale przede wszystkim autorzy projektów na naszym portalu to następcy braci Wright. Nie czekają na pomoc, z zaangażowaniem i ambicją biorą sprawy w swoje ręce, zachęcając do udziału społeczność. Wspieramy te postawy, bo leży to u podstaw całej naszej działalności i każdego zachęcamy do podjęcia próby realizacji własnych pomysłów i planów!

Jednocześnie zachęcamy Was do wspierania dobrych pomysłów, nie odkładania tego na później i wyrażenia poparcia dla ich autorów poprzez udostępnienie informacji lub komentarz! Każdy z nas może stać na placu, na którym startuje ten metaforyczny samolot i wziąć udział w społecznościowej rewolucji! Ważne jest jednak, żeby tłum obserwujący starania nie tylko przypatrywał się z boku, ale aktywnie uczestniczył. Gorąco do tego zachęcamy, a na deser serwujemy nasz filmik, z braćmi Wright w roli głównej!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany