Mieliśmy ostatnio przyjemność kilkukrotnie zagościć w programach telewizyjnych. Kto z Was przegapił i chciałby się dowiedzieć jak o crowdfundingu mówią największe polskie stacje telewizyjne, tego zachęcamy do nadrobienia zaległości!

O pomaganiu w Faktach TVN

Z okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 stycznia w Faktach pojawił się materiał dotyczący nowoczesnych form wspierania wartościowych inicjatyw.

Beesfund.com fakty TVN crowdfunding

Beesfund.com w Faktach TVN

Poza nowymi formami wspierania przedsięwzięć charytatywnych redaktorzy TVNu zwrócili też uwagę na rozwój crowdfundingu pokazując milionom widzów nasz portal. Zachęcamy do zapoznania się z reportażem!

Crowdfunding dla artystów, czyli Beesfund.com w TVP Kultura

Dwukrotnie wystąpiliśmy też w ostatnim czasie w TVP Kultura opowiadając o finansowaniu społecznościowym jako metodzie finansowania projektów kulturalnych.

Film promocyjny Beesfund.com w Informacjach Kulturalnych

Film promocyjny Beesfund.com w Informacjach Kulturalnych

W Informacjach Kulturalnych wystąpili Piotr Trudnowski i Karol Król z zespołu Beesfund, a także pojawił się nasz film promocyjny. Materiały dotyczące Beesfund.com zaczynają się ok. 3 minuty.

Ekipa TVP Kultura w biurze Beesfund. Karol Król w charakteryzacji :).

Ekipa TVP Kultura w biurze Beesfund. Karol Król w charakteryzacji :).

Finansowanie kultury w 2013 roku było też pretekstem do rozmowy o Beesfund.com w telewizyjnym talk-show Hala Odlotów. Poza przedstawicielem Beesfund.com w dyskusji prowadzonej przez Katarzynę Janowską i Maxa Cegielskiego udział wzięli też m.in. Bogna Świątkowska, Krzysztof Materna, Paweł Sala i Katarzyna Dębek. Beesfund pojawia się w 20. minucie.

Beesfund.com w "Hali Odlotów". Praska Biblioteka Sąsiedzka na monitorze Maxa Cegielskiego :).

Beesfund.com w „Hali Odlotów”. Praska Biblioteka Sąsiedzka na monitorze Maxa Cegielskiego.

Miłego oglądania!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany