Pamiętacie, gdy na ulubione teledyski trzeba było wyczekiwać godzinami i nagrywało się je na kasety VHS :)? W czasach Youtuba trudno uwierzyć, że nie tak dawno właśnie tak to funkcjonowało! Dzisiaj telewizje muzyczne musiałby się przebranżowić, by przekonać do siebie widza, który ulubiony klip może znaleźć w sekundę…  My tymczasem prezentujemy wyjątkowe teledyski naszych projektodawców!

Brenda, Dorociński i Ty!

Brenda Walsh do warszawski zespół złożony z 12 artystów, którzy grają szaloną muzyczną mieszankę w funkowych klimatach. Ich teledysk na Youtubie obejrzało już ponad 80 000 osób, a poza muzykami w nagraniu klipu wziął udział między innymi Marcin Dorociński.

Podoba Wam się? Mamy dla Was świetną informację! Wesprzyjcie koniecznie ten projekt, bo jeżeli Brendzie uda się osiągnąć cel finansowy, to poza nagraniem nowej EPki i zorganizowaniem trasy koncertowej nakręcą również nowy teledysk.  Co więcej, w zamian za wsparcie możecie wziąć w nim udział!

Zobacz teledysk roku!

Z kolei Marek Biliński jest pionierem muzyki elektronicznej w Polsce, a w latach 80-tych był jedną z najbardziej nowatorskich gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nic dziwnego, że jego wideoklip do utworu „Ucieczka z tropików” został okrzyknięty… teledyskiem 1984 roku!

Jeżeli zachęcił Was oldskulowy teledysk Marka, to pozostańcie w retro klimacie i wesprzyjcie jego projekt wydania najlepszych utworów na winylu! 

Już niebawem nowe projekty muzyczne i nowe teledyski w Beesfund Music Television 😉

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany