Z ogromną radością prezentujemy podsumowanie „Beesfund.com w Twoich rękach”, pierwszego w Polsce projektu udziałowego finansowania społecznościowego!

W zebraniu kapitału na dalszy rozwój beesfund.com wsparło nas wiele osób – udostępniając informację, komentarzami, także konstruktywną krytyką, ale co najważniejsze mamy spore grono nowych akcjonariuszy. Wspierający projekt w najbliższych tygodniach, po dopełnieniu formalności staną się pełnoprawnymi współwłaścicielami spółki, a więc także portalu. Jednocześnie stają się członkami ścisłego Zespołu Beesfund i choć nie jest to obowiązek, to będziemy zachęcać do aktywnego zaangażowania w projekt i wyznaczania wspólnie z nami kierunków rozwoju!

Serdecznie dziękujemy za ogrom wsparcia i pomocy oraz mobilizację w ostatnich dniach – to sukces nas wszystkich, społeczności Beesfund! Przypominamy, że każdy powinien zgłaszać swoje projekty i dążyć do realizacji dobrych pomysłów. Akcjonariuszy informujemy, że szczegółowe informacje otrzymają drogą mailową, a wszystkich zachęcamy do zapoznania się z infografiką!

Pozdrawiamy,
Zespół Beesfund

(kliknij, aby powiększyć)

Beesfund.com w rękach społeczności

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany